Як сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху онлайн: інфографіка

16.10.2020, 17:38
Як сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху онлайн: інфографіка - Фото
Фото: НБУ

Отримати інформацію щодо наявності штрафів за порушення правил дорожнього руху та сплатити такі штрафи можна на порталі Дія

Іноді через несплату штрафу за порушення правил дорожнього руху автомобіль може знаходитись у розшуку, а його власник навіть не володітиме такою інформацією. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Міністерства юстиції.

Дані щодо наявності штрафів та боргів за виконавчими провадженнями можна дізнатися та сплатити в режимі онлайн. Такі послуги доступні на порталі Дія.

Щоб дізнатися про наявність штрафу та сплатити його, спочатку потрібно авторизуватися в особистому кабінеті у додатку Дія.

Знайти інформацію щодо наявних боргів чи штрафів можна у розділі "Послуги".

У цьому ж розділі можна сплатити такі борги. При цьому квитанція про сплату зберігатиметься у додатку. Її можна завантажити або надіслати на електронну пошту.

Після сплати можна відслідкувати зміну статусу штрафу чи боргу за виконавчим провадженням.

як сплатити борг онлайн

Інфографіка: Міністерство юстиції

У міністерстві підкреслюють, що така "цифровізація" виконавчих проваджень та штрафів за порушення правил дорожнього руху надає наступні можливості будь-якій фізичній особі:

- пересвідчитися у відсутності чи наявності у неї заборгованості;

- отримати інформацію щодо виконавчого провадження, стороною якого вона є, зокрема щодо того, з чим пов'язана заборгованість та які процесуальні дії вчинені виконавцем;

- сплатити онлайн суму штрафу чи заборгованості в рамках відповідного виконавчого провадження.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі