Як уберегтися від телефонного шахрайства: поради Мін'юсту

30.12.2020, 17:09
Як уберегтися від телефонного шахрайства: поради Мін
Фото: depositphotos.com

Українцям радять бути обережними, щоб не стати жертвами шахраїв

У Міністерстві юстиції порадили українцям, як не стати жертвою телефонних шахраїв. Про це йдеться на Facebook-сторінці Мін'юсту.

"Мобільний телефон став для людей дуже зручним та корисним аксесуаром, але також він може бути ефективним засобом вимагання шахраями грошей. Тож, якщо дотримуватися основних правил безпеки у спілкуванні з телефонними шахраями або підозрілими людьми, можна вберегти себе від втрати коштів", – зазначається у повідомленні.

Як діють шахраї та як їм протидіяти

Один з варіантів телефонного шахрайства – коли потенційній жертві повідомляють про перемогу в акції. На її номер приходить відповідне sms-повідомлення (нібито від мобільного оператора або магазину), але для отримання виграшу необхідно переказати кошти (нібито оподаткування виграшу), надіслати повідомлення або зателефонувати.

Якщо людина отримала таке повідомлення, їй не треба поспішати виконувати вказані в ньому дії. Спочатку варто перевірити наявність акцій мобільних операторів або магазинів. Для цього достатньо зайти на офіційний сайт або зателефонувати на контактний номер оператора або магазину та перевірити інформацію.

Ще один варіант шахрайства – дзвінок від "працівника банку". Найчастіше шахраї працюють за такою схемою: телефонують та повідомляють про спробу здійснення атаки на картковий рахунок жертви, або про необхідність продовжити термін дії картки чи підвищити кредитний ліміт на ній. Особа, яка телефонує, представляється працівником банку або служби охорони банку.

У цьому разі для заволодіння коштами жертви зловмисникам необхідна наступна інформація: пароль від банківської картки, секретне слово, sms-код, який надійшов на номер мобільного телефону, номер банківської картки, термін її дії, cvv-код тощо. Тому шахраї спонукають жертву повідомити цю конфіденційну інформацію.

Якщо людина зіткнулася з такою спробою шахрайства, їй варто:

- не повідомляти номер своєї банківської картки, термін її дії, cvv-код, а також паролі, що надходять у sms-повідомленні; працівник банку не має права з’ясовувати або уточнювати особисті дані клієнта;

- зателефонувати на контактний номер свого банку та з’ясувати, чи дійсно відбувалася атака на картку та чи потрібно її перевипустити;

- залишити заявку оператору, що з картковим рахунком намагалися вчинити шахрайські дії та заблокувати картку.

Наступний варіант шахрайства: на номер потенційної жертви телефонує особа, яка, назвавшись знайомим або представником правоохоронних органів, повідомляє, що родич жертви затриманий за вчинення кримінального правопорушення. Але є можливість вирішити дане питання за певну суму коштів. Їх необхідно або надіслати на картковий рахунок, або підвезти в певне місце, або віддати третій особі, яка за ними приїде.

У такому разі потрібно діяти наступним чином:

- не панікувати;

- запитати посаду особи, яка телефонує (якщо попередньо вона зазначила, що працює в правоохоронному органі) та до якого саме відділення поліції доставлено родича. Як правило, після таких запитань шахрай намагатиметься маніпулювати та здійснювати тиск, зазначаючи, що родича "можуть посадити";

- не повідомляти інформацію про себе та своїх близьких;

- завершити розмову і зателефонувати тому родичеві, з приводу затримання якого дзвонили;

- повідомити про спробу шахрайства у департамент кіберполіції Національної поліції України (https://cyberpolice.gov.ua/contacts/).

Ще одним способом шахрайства є нібито помилкове поповнення мобільного телефону. На мобільний телефон жертви надходить sms-повідомлення з незнайомого номеру мобільного телефону про поповнення її мобільного рахунку на певну суму. Після чого жертві телефонують та просять повернути кошти на банківський рахунок, оскільки помилково ввели не той номер телефону.

У такому разі варто пам'ятати, що sms-повідомлення про поповнення рахунку може надходити лише з номеру вашого оператора мобільного зв’язку (як правило, такі sms відповідно позначені як Kyivstar, Vodafone тощо).

Далі необхідно перевірити стан власного мобільного рахунку. Якщо гроші не зараховані, треба вимагати копію квитанції, яка підтвердила би поповнення рахунку.

Але не варто перераховувати кошти особам, що телефонували, оскільки це можуть бути шахраї.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит у банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі