Як стати клієнтом банку без відвідування відділення за допомогою додатку Дія: роз'яснення

21.01.2021, 17:03
Як стати клієнтом банку без відвідування відділення за допомогою додатку Дія: роз
Фото: pixabay.com

Українці вже можуть стати клієнтами банків за допомогою додатку Дія

Українські банки починають надавати громадянам можливість проходження віддаленої реєстрації за допомогою застосунку Дія. Про це йдеться на Facebook-сторінці цього застосунку.

"Віднині ви зможете віддалено пройти реєстрацію і за допомогою Дії стати клієнтом банку без жодних паперів", – цитують повідомлення одного з банків.

Як це працює

У застосунку того чи іншого банку можна обрати "Ідентифікація за допомогою Дії", що дозволить підтвердити надання копії цифрового документа за допомогою Дії.

Після цього банк потребуватиме селфі потенційного клієнта та запропонує заповнити анкету.

Отримавши Push-повідомлення на телефон від банку, потенційному клієнту необхідно буде підписати відповідний документ.

Після перевірки банком копії електронного документа та підпису можна стати клієнтом цієї фінустанови без візиту до відділення.

Що таке Дія

Дія – це мобільний застосунок, який дозволяє українцям отримувати послуги від держави в режимі онлайн.

Зокрема, він дозволяє отримати електронний паспорт, електронне водійське посвідчення, автоцивілку, студентський квиток, військовий квиток, закордонний паспорт тощо.

Також можна отримати довідки, виписки та дані від різних державних відомств, надати пакет документів для різних процесів (відкриття чи закриття ФОП, оформлення допомоги по безробіттю і таке інше).

У застосунку Дія зберігаються електронні копії таких документів, як закордонний паспорт, ID-карта, студентський квиток, водійські права, техпаспорт. Вони є повноправними копіями оригіналів.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі