Як перевірити, чи дійсний поліс автоцивілки: відеоінструкція

15.10.2020, 15:40
Як перевірити, чи дійсний поліс автоцивілки: відеоінструкція - Фото
Фото: depositphotos.com

У Моторному (транспортному) страховому бюро України дали поради щодо перевірки статусу полісу автоцивілки

Щоб перевірити, чи дійсний поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ або автоцивілки), потрібно здійснити три кроки. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Послідовність дій

Спочатку потрібно перейти за таким посиланням http://bit.ly/3843BnR на сайт МТСБУ, де розміщена централізована база даних бюро.

Далі слід вписати у відповідне вікно номер транспортного засобу або серію та номер страхового полісу на задану дату.

Потім – натиснути кнопку "Знайти" та отримати результат.

Що таке МТСБУ

Моторно-транспортне (страхове) бюро України – це некомерційна організація, що об'єднує страхові компанії, які займаються обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

МТСБУ працює відповідно до закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Участь страховиків у МТСБУ є умовою здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності.

МТСБУ виконує гарантійні та координаційні функції у сфері автоцивілки.

Нагадування ЛІГА.Money

Не ризикуйте власним фінансовим добробутом. Обирайте кредит (у тому числі на придбання авто) за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість того чи іншого банківського кредиту з усіма комісіями та супутніми витратами.

  • У липні в МТСБУ повідомили про те, що у першому півріччі 2020 року українці активізували перехід на електронні поліси автоцивілки.

  • У серпні стало відомо, що українці все рідше скаржаться на страхові компанії, які займаються автоцивілкою.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі