Як споживачі фінпослуг можуть отримати безоплатну правову допомогу: роз'яснення

16.02.2021, 16:01
Як споживачі фінпослуг можуть отримати безоплатну правову допомогу: роз
Ілюстрація: pixabay.com

Споживачі фінансових послуг можуть отримати безоплатну правову допомогу у разі виникнення проблем з банками чи фінкомпаніями

Нерідко у споживачів фінансових послуг виникають проблеми з банками та іншими фінустановами. У Міністерстві юстиції роз'яснили, як громадяни можуть отримати безоплатну правову допомогу у подібних випадках.

Що робити, якщо фінустанова порушує права споживача

Якщо права споживача фінансових послуг порушує банк або фінкомпанія, спочатку варто звернутися безпосередньо до цієї установи. Можна зателефонувати на гарячу лінію або надіслати письмову скаргу на ім’я керівника цього банку чи фінкомпанії.

Інколи споживачам вдається швидко вирішити ситуацію або отримати роз’яснення вже на цьому рівні.

Якщо ж питання не вдається розв’язати, споживач має право звернутися до Національного банку, використовуючи відповідну онлайн-форму на сайті регулятора: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals. Також до НБУ можна направити електронний лист: [email protected] або зателефонувати за номером 0 800 505 240.

У зверненні необхідно вказати суть питання, найменування та реквізити фінустанови, якої стосується звернення, своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та адресу, а також електронну пошту.

Крім того, особа, яка постраждала від неправомірних дій тієї чи іншої фінустанови, може отримати безоплатну правову допомогу.

Це можна зробити так:

- безпосередньо у центрах та бюро правової допомоги (усього в Україні їх понад 500);

- зателефонувавши на безкоштовний номер системи безоплатної правової допомоги − 0 800 213 103;

- скориставшись мобільним застосунком "Безоплатна правова допомога", який можна завантажити у Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR;

- поставивши запитання у месенджері Facebook-сторінки системи безоплатної правової допомоги https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid;

- написавши у Telegram-чат системи безоплатної правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/telegram.html;

- переглянувши правові консультації на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid за посиланням: https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/.

Фінансова грамотність українців

Пересічному споживачеві фінпослуг іноді складно дізнатися про умови кредитування за конкретним кредитним договором, оскільки умови та правила надання фінансових послуг – це значний за обсягом документ, що стосується різних аспектів.

Такий документ потребує як значного часу для ознайомлення, так і фахової підготовки для розуміння цих правил.

У 2019 році Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) провело в Україні дослідження рівня фінансової грамотності населення. Дослідження показало, що загальний індекс фінансової грамотності в країні становить 55%.

Лише 43% опитаних українців правильно відповіли на п’ять і більше з семи запитань. Водночас українці виявили значний інтерес до фінансової грамотності. Наприклад, 70% опитаних хотіли би, щоб їхніх дітей навчали розпоряджатися своїми коштами.

У Мін'юсті зазначають, що підвищення рівня фінансової грамотності громадян є важливим, адже багатьох проблем, з якими клієнти звертаються до системи безоплатної правової допомоги, можна було б уникнути, якби споживачі фінпослуг знали свої права.

15-19 лютого система безоплатної правової допомоги у співпраці з Національним банком проводить просвітницький тиждень на тему "Захист прав споживачів фінансових послуг". Мета заходу – підвищити рівень фінансової грамотності громадян.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі