Як отримати компенсацію за втрачену поштовим оператором посилку: поради Мін'юсту

02.02.2021, 12:16
Як отримати компенсацію за втрачену поштовим оператором посилку: поради Мін
Фото: depositphotos.com

У разі втрати відправлення оператор поштового зв'язку має сплатити відправнику компенсацію

У випадках, коли оператори поштового зв’язку втрачають поштові відправлення українців, громадяни можуть наполягати на отриманні компенсації. Відповідні роз'яснення надали у Міністерстві юстиції.

"Ви відправили посилку з подарунком своїм рідним в інше місто, але вони її не отримали? На жаль, випадки, коли оператори поштового зв’язку втрачають поштові відправлення, непоодинокі. Як громадянину довести цей факт та отримати компенсацію?" – йдеться у повідомленні.

Як діяти

У такому випадку потрібно звернутися до поштового відділення, звідки була відправлена посилка, з відповідною заявою про втрату.

У заяві необхідно вказати вид, категорію та номер поштового відправлення, місце та дату прийняття посилки, прізвище, ім’я та по батькові (для юридичних осіб – найменування) і поштову адресу відправника та адресата.

Також важливо вказати суму оголошеної цінності поштового відправлення, суму післяплати. Це правило діє стосовно відправлень як у межах території України, так і за кордон.

Свої вимоги необхідно обґрунтувати відповідними доказами. Такими можуть слугувати: отримана у поштовому відділенні квитанція про оплату послуги, касовий чек або договір, укладений у такому поштовому відділенні з зазначенням ваги, ціни тощо. Необхідно завжди зберігати оригінали та копії цих документів.

Якщо під час відправлення посилки вказувалася сума її оголошеної цінності, то у випадку втрати цієї посилки оператор поштового зв’язку зобов’язаний компенсувати саме цю вказану суму.

Від працівника відділення поштового зв’язку потрібно вимагати складання акту, який підписується ним, керівником відділення і відправником/одержувачем.

На підставі наявних доказів (акти, фотофіксація) необхідно звернутися до оператора з письмовою претензією про отримання компенсації за втрачене поштове відправлення.

Оператор зобов’язаний надати письмову відповідь споживачу у місячний термін з моменту отримання претензії.

В яких випадках поштовий оператор не несе відповідальності за втрату посилки

Оператор поштового зв’язку не несе відповідальності за втрату посилки, якщо:

- поштова посилка відповідно до закону підлягає вилученню, конфіскації або знищенню;

- втрата або знищення вмісту посилки настали внаслідок дії непереборної сили (урагану, землетрусу);

- недостача або пошкодження вмісту посилки трапились внаслідок порушення визначених законодавством правил щодо обмеження в пересиланні предметів і речей;

- заяву про розшук поштового відправлення подали через 6 місяців після дати прийняття посилки поштовим відділенням (позовна давність).

Що ще важливо

Якщо захистити свої права в зазначений спосіб не вдалося, відправник може звернутися до суду з позовною заявою про виплату компенсації за втрачене поштове відправлення оператором поштового зв’язку.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі