Як не стати жертвою фінансових шахраїв: поради експертів

23.02.2021, 14:08
Як не стати жертвою фінансових шахраїв: поради експертів - Фото
Ілюстрація: Проект USAID "Трансформація фінансового сектору"

Експерти порадили українцям дотримуватися правил безпеки, щоб не стати жертвами шахраїв

ЛІГА Money, Проект USAID "Трансформація фінансового сектору" та Громадське радіо продовжують проведення серії радіопередач з фінансової грамотності "Споживчі кредити: безпечно і з користю". Третя з чотирьох передач вийшла в ефір у понеділок, 22 лютого.

Голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, проєкт ФінСкарга Ростислав Дюк, а також керівник EMA Academy Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА Раїса Федоровська розповіли про те, які існують види фінансового шахрайства та як не стати жертвою зловмисників.

Експерти також порадили, як діяти у випадках, коли на людину оформили кредит та змушують її повернути цей борг.

"Якщо на вас оформили кредит, обов'язково треба звернутися до поліції…Також потрібно спілкуватися з кредитором і пояснити йому, що ви не брали кредит. Важливо зробити це письмово, наголошуючи, що вашого підпису у договорі немає. А якщо якийсь підпис є, то він підроблений. Якщо паспорт був вкрадений, необхідно додати копію відповідної довідки з поліції", – зазначила Раїса Федоровська.

За її словами, важливо також просити кредитора провести внутрішнє розслідування та встановити, яким чином кредит був оформлений на особу, яка його не брала.

Також необхідно вимагати від кредитора припинити вимагати повернення боргу, до якого людина не має жодного відношення.

"Якщо компанія нормальна, то вона припинить вам телефонувати, як мінімум на період внутрішнього розслідування", – додала Раїса Федоровська.

Якщо ж з компанією не вдається домовитись про вирішення проблеми, необхідно скаржитись до Національного банку або звертатися до суду.

За словами Ростислава Дюка, проєкт ФінСкарга надає українцям можливість безкоштовно врегулювати проблеми з різними фінансовими установами: банками, мікрофінансовими організаціями, фінкомпаніями.

"Платформа ФінСкарга вже працює. Тестовий пілотний проєкт завершився у четвертому кварталі. Ми вже отримали понад 1700 скарг (від споживачів фінпослуг), з яких 37% – це скарги на неправомірні дії фінустанов, переважно мікрофінансових організацій. 15% скарг надійшло на неправомірні дії щодо осіб, які взагалі не брали кредитів", – сказав він.

Експерти порадили українцям дотримуватися певних правил безпеки, щоб не стати жертвами шахраїв, а в разі виникнення проблем з фінустановами – звертатися до фахівців проєкту ФінСкарга.

Обрати кредит та порівняти реальну вартість позик з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат можна за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money.

Серію радіопередач "Споживчі кредити: безпечно і з користю" можна слухати щопонеділка та щосереди з 15 по 24 лютого о 19:05 на 99,4 FM у Києві, на інших хвилях Громадського радіо, на сайті: https://hromadske.radio/live, а також у додатку "Громадське радіо" в Google Play та App Store.

Повну версію радіопередачі від 22 лютого можна послухати тут:

Створений за участі Ligamedia та Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" проєкт ЛІГА.Money працює з 1 жовтня 2020 року та пропонує сервіс порівняння реальної вартості банківських кредитів.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі