Як не бути обманутим в "чорну п'ятницю": поради Мін'юсту

27.11.2020, 15:14
Як не бути обманутим в "чорну п
Фото: depositphotos.com

Покупцям варто знати свої права та бути уважними під час шопінгу у "чорну п'ятницю"

Іноді під час покупок у "чорну п’ятницю" придбаний зі знижкою товар може виявитися неякісним. У Міністерстві юстиції роз'яснили, чи може покупець повернути придбаний неякісний акційний товар.

"Хоча деякі продавці запевняють, що акційний товар поверненню не підлягає, насправді це можливо", – зазначається у повідомленні.

Поради Мін'юсту

Перш ніж придбати товар, варто запитати у продавця про причини зниження ціни. Адже акційні пропозиції можуть стосуватися товару з дефектами (подряпини, пошкодження упаковки тощо). Це можуть бути і речі належної якості (несезонний одяг, стара колекція тощо).

Якщо покупець купив акційний товар, а потім виявилося, що він має суттєві недоліки, про які не попередили у магазині, можна на підставі ст. 8 закону "Про захист прав споживачів" звернутися з вимогою повернути кошти за товар неналежної якості або обміняти на якісний товар.

Якщо ж продавець попередив покупця, що товар має певні недоліки, але покупець все ж спокусився на привабливу знижку, у такому випадку у покупця не буде права вимагати повернути за товар кошти або обміняти його на товар належної якості.

Для того, щоб повернути неякісний товар, необхідно пам’ятати, що неналежна якість товару має бути виявлена протягом гарантійного строку. Найчастіше строк зазначається в гарантійному талоні, але це може бути і паспорт товару, етикетка тощо.

Якщо гарантійні строки не встановлені, то неякісний товар можна повернути протягом двох років, а об’єкти будівництва – не пізніше 10 років від дня передачі їх споживачеві.

Як бути у випадках придбання товару поштою

Якщо товар придбаний поштою, а також коли час укладення договору купівлі-продажу та час передачі товару покупцю не збігаються, гарантійний строк обчислюється, починаючи від дня передачі товару покупцю.

Якщо товар потребує спеціальної установки, підключення чи складання – гарантійний строк обчислюється від дня здійснення установки чи підключення.

Чи потрібно мати чек

У покупця повинен бути розрахунковий документ (чек). А для товарів, на які встановлюється гарантійний строк, – технічний паспорт чи інший документ, що його замінює, з позначкою про дату продажу.

Якщо чек втрачено – його можна відновити. Згідно із чинним законодавством, інформація про продаж товару повинна зберігатися у продавця протягом трьох років. Покупцю, аби отримати дані про продаж товару, необхідно звернутися до продавця із письмовою заявою, а продавець протягом 30 днів повинен надати письмову відповідь.

Важливо розуміти, що вимоги споживача не задовольнятимуться, якщо продавець чи виробник доведуть, що недоліки товару виникли через порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Тобто, товар приймуть назад або обміняють, якщо поломка сталася не з вини покупця.

Якщо гарантійний термін не закінчився, а товар зламався не з вини покупця, він може висунути до продавця одну з таких вимог:

- пропорційного зменшення ціни;

- безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

- відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

А якщо протягом гарантійного строку були виявлені істотні недоліки, які виникли з вини виробника (продавця) і це підтверджено висновком експертизи, покупець має право за своїм вибором вимагати від продавця (виробника):

- розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

- заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника).

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредиту з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі