Як мотивувати себе до роботи. У Держслужбі зайнятості дали поради українцям

19.01.2021, 11:36
Як мотивувати себе до роботи. У Держслужбі зайнятості дали поради українцям - Фото
Фото: depositphotos.com

Щоб мотивувати себе до роботи, важливо скласти план дій на день та максимально дотримуватися його

У Державній службі зайнятості порадили, як мотивувати себе до роботи. Про це йдеться у повідомленні відомства.

"Напевно, вам знайома ситуація, коли потрібно щось робити, але зовсім не хочеться. Можливо, це навіть надважливі задачі, які потрібно зробити "тут і зараз", але ви їх відкладаєте на "колись і потім". Іноді починаєш розуміти, що не вистачає мотивації, тобто, запалу, вогню, енергії для реалізації запланованого. Тож, ми пропонуємо кілька порад, які неодмінно змотивують до роботи", – йдеться у повідомленні.

Головні рекомендації

Серед мотиваційних порад такі:

- скласти план дій на день та максимально дотримуватися його. Коли людина чітко знає та розуміє, який обсяг роботи їй потрібно виконати протягом дня, вона може розрахувати свій час на виконання кожного завдання;

- дорогою на роботу намагатися концентруватися на позитивних речах. Наповнюватися радістю, оптимізмом. Позитивна енергія допоможе вчасно та якісно виконувати свої обов'язки;

- більше читати про людей, які досягли успіху в житті. Ця інформація стимулює до дій. Варто мріяти про свій успіх, планувати його, а головне – діяти, адже мрії без щоденної праці так і залишаться мріями;

- необхідно вірити у себе, свої можливості. Коли не вистачає сил чи бажання щось роботи, потрібна віра в себе. Адже впевненість у власних можливостях дає колосальну кількість енергії, яку можна трансформувати в реальні справи.

"А головне пам’ятай – ти оригінал, а не копія. Будь собою, будь особистістю – працюй, твори, реалізуйся!" – радять у Держслужбі зайнятості.

Скільки українців знайшли роботу за сприяння служби зайнятості у 2020 році

У 2020 році за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 606 000 українців.

За видами економічної діяльності найбільше громадян знайшли роботу в сільському господарстві (28%), переробній промисловості (16%) та у сфері торгівлі (15%).

Професійне навчання за направленням служби зайнятості пройшли 93 000 безробітних.

З центрами зайнятості у 2020 році співпрацювали 169 000 роботодавців.

На 1 січня 2021 року кількість вакансій, поданих до Держслужби зайнятості, становила 43 000. Найбільше пропозицій роботи налічується на підприємствах переробної промисловості (18%), оптової та роздрібної торгівлі (14%), у транспортній сфері (11%).

Середня заробітна плата за вакансіями, поданими до служби зайнятості роботодавцями, становить 7 592 грн.

Суттєвим залишається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили: на 1 січня 2021 року на одне робоче місце претендувало 11 безробітних громадян. Найбільш відчутним такий дисбаланс був у сфері сільського господарства: на одну пропозицію роботи претендувала 41 особа.

Скільки безробітних в Україні

На 30 листопада 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, становила майже 410 000 осіб. Допомогу по безробіттю отримували 353 000 громадян.

Середній розмір виплат складав близько 3700 грн.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі