Як банки повинні інформувати клієнтів про рух коштів на рахунках: роз'яснення ФГВФО

22.03.2021, 17:38
Як банки повинні інформувати клієнтів про рух коштів на рахунках: роз
Фото: LIGA.net

Інформація про рух коштів може надаватися особисто вкладнику або його законним представникам

Протягом усього часу отримання тієї чи іншої банківської послуги клієнт банку має право на інформацію про всі операції, проведені за його рахунком. Про це йдеться у роз'ясненні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Така інформація може надаватись на запит вкладника як у відділенні банку, так і дистанційно.

Які документи можна отримати

Клієнт банку може отримати:

- довідку про рух коштів на рахунках (щодо внесення або отримання готівки через касу банку, про безготівкове перерахування коштів, нараховані та виплачені відсотки, наявність чи відсутність заборгованості);

- виписку за рахунком;

- копії документів щодо операцій за рахунком.

Інформацію про залишок коштів на своєму рахунок вкладник може отримати в будь-який час, скориставшись інтернет-банкінгом або мобільним банкінгом.

Також за допомогою мобільного телефону можна створити відповідний sms-запит до банку чи зателефонувати на гарячу лінію фінустанови.

Кому може надаватися інформація

Оскільки банк зобов’язаний зберігати таємницю банківського рахунку, операцій за рахунком і відомостей про клієнта, то ця інформація може надаватися особисто вкладнику або його законним представникам.

Іншим особам, у тому числі органам державної влади, їхнім посадовим і службовим особам, такі відомості можуть бути надані виключно у випадках та в порядку, встановлених законом "Про банки і банківську діяльність".

У разі розголошення банком відомостей, що належать до банківської таємниці, клієнт має право вимагати від фінустанови відшкодування завданих збитків та моральної шкоди.

Яку ще інформацію банки мають надавати клієнтам

Укладаючи договір банківського вкладу (рахунку), клієнт має право отримати від банку примірник такого договору, а також інформацію:

- про умови та порядок його діяльності;

- про перелік банківських послуг, порядок та умови їх надання;

- про розмір плати за послуги (тарифи за різними видами послуг);

- про механізми захисту прав споживачів банківських послуг.

Відповідна інформація має розміщуватися банком у місці надання послуг вкладникам та/або на власному сайті. Також інформація може надаватися у рекламі банківських послуг або ж в інший спосіб.

За ненадання, несвоєчасне надання вкладнику інформації про умови банківських послуг або недостовірне інформування регулятор може вживати щодо банків заходи впливу.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит у банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

  • У лютому фахівці Міністерства юстиції роз'яснили, чому важливо вивчати умови обслуговування в банку перед відкриттям рахунку.
  • На початку березня у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб роз'яснили, як можна відкрити депозит у банку на користь іншої людини (тобто третьої особи), а також чи гарантуються такі вклади.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі