Українські компанії електронної комерції приєдналися до Visa Token Service

20.05.2020, 14:06
Українські компанії електронної комерції приєдналися до Visa Token Service - Фото
visa

Нові партнери допомагатимуть Visa захищати мільйони додаткових цифрових платежів від шахраїв та вдосконалювати транзакції

До сервісу Visa Token Service приєднались українські компанії електронної комерції: Portmone, Tranzzo, LiqPay/PrivatBank, Tickets Travel Network, WayForPay, Procard. Підвищити рівень безпеки цифрових оплат картками Visa їм допоможе токенізація, повідомляє міжнародна платіжна система Visa. 

Довідка: Токенізація – це заміна реальних даних, які є на пластиковій картці, спеціальними цифровими значеннями, що можуть зберігатися на персональних пристроях і в будь-яких інших цифрових сховищах. Саме цей сервіс робить можливою оплату смартфоном, смарт-годинником чи іншими платіжними засобами, не потребуючи фізичної наявності банківської картки.  

Після завершення тестування і сертифікації всі партнери отримають можливість токенізувати номери карток Visa, які зберігаються в їхніх сховищах, забезпечуючи додатковий рівень захисту для торгово-сервісних підприємств та споживачів. 

«Окрім підвищення рівня безпеки, токенізація також спрощує процес оплати, оскільки клієнтам не потрібно вручну оновлювати інформацію, якщо їхня картка Visa була втрачена, викрадена або її термін дії закінчився», зазначають у прес-службі компанії. 

Натомість фінустанови автоматично оновлюватимуть терміни дії перевипущених платіжних карток. Це зменшить кількість платежів, які неможливо зробити через недійсність даних, а також допоможе споживачам уникнути небажаних комісій за несвоєчасну оплату.

«Стрімкий перехід споживачів в електронну комерцію у сучасних реаліях вимагає від онлайн-платформ ефективних сервісів із забезпечення захисту платежів. Завдяки сервісу токенізації клієнти можуть самостійно керувати наявністю платіжних реквізитів на різних вебсайтах та економити час на регулярних покупках, здійснюючи платежі в один клік», – коментує Віра Платонова, старший віце-президент Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи.

Більшість банків-емітентів в Україні вже підтримує активну токенізацію та є учасниками Visa Токen Service. А тим, хто не є учасниками, Visa самостійно забезпечує базову токенізацію.

  • Унікальний пароль для кожного облікового запису використовують лише 34% людей, а 12% використовують один і той же пароль для всіх своїх акаунтів. Про це свідчить дослідження Fabrizio Ward для Visa, проведене в Україні.

  • Ліміт оплати для безконтактних (з PayWave) карт Visa без аутентифікації власника збільшили з 1000 до 1500 грн.

  • Україна стане однією з перших країн світу, де можна буде оплатити товар або послугу, приклавши банківську карту до звичайного смартфона торговця.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі