У податковій розповіли, на які порушення в сферах торгівлі та послуг скаржаться українці

21.08.2020, 17:05
У податковій розповіли, на які порушення в сферах торгівлі та послуг скаржаться українці - Фото
Фото: pixabay.com

Державна податкова служба отримала сотні скарг від українців на підприємства торгівлі та послуг

У Державну податкову службу з початку року надійшло понад 700 скарг громадян на суб'єктів господарювання в сферах торгівлі, громадського харчування та послуг. Про це повідомила прес-служба ДПС.

У відомстві зазначають, що кількість скарг збільшилася у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року (проте не уточнюють, скільки скарг надійшло за січень-серпень 2019).

У більшості випадків громадяни цьогоріч скаржилися на невидачу чека при купівлі товару або послуги. З цього приводу надійшло 300 скарг (майже 45% від їх загальної кількості).

Щодо неоформлення трудових відносин у сферах торгівлі та послуг надійшло 260 скарг (понад 35%), щодо порушення вимог законодавства при реалізації підакцизних товарів — 140 скарг (20%).

Відповідно до законодавства, надходження в ДПС скарг від громадян є підставою для проведення фактичної перевірки.

Майже у 100% випадків викладена у скаргах інформація підтверджувалася при проведенні перевірок, тобто були виявлені відповідні порушення.

ДПС закликає суб'єктів господарювання виконувати вимоги законодавства щодо застосування касових апаратів у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг. Також податкова попереджає про неприпустимість порушення законодавства в частині продажу підакцизної продукції та у сфері трудових відносин.

  • У травні Моторне (транспортне) страхове бюро України повідомило про те, що в першому кварталі кількість скарг на страховиків ОСЦПВ зросла на 22%.

  • На початку серпня в Національному банку розповіли про кількість скарг українців на банки.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі