Держава виплатить по 1000 грн людям без досвіду роботи. Як отримати допомогу

15.05.2020, 15:56
Держава виплатить по 1000 грн людям без досвіду роботи. Як отримати допомогу - Фото
Фото: LIGA.net

У Мінекономрозвитку пояснили, на яку фінансову допомогу від держави можуть розраховувати молоді люди, які раніше не працювали

Молоді люди без досвіду роботи можуть зареєструватися у якості безробітних і отримувати мінімальну фінансову допомогу, роз’яснили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Люди, які завершили чи припинили навчання, звільнилися зі строкової військової служби і ще ніде не працювали, можуть зареєструватися у службі зайнятості у якості безробітних. Вони отримуватимуть 1000 грн щомісяця під час карантину та протягом 30 днів після нього. Загалом фінансову допомогу будуть виплачувати протягом 180 днів.

Щоб зареєструватися безробітним дистанційно, слід надіслати на електронну пошту центру зайнятості дві заяви про надання статусу безробітного та про призначення допомоги по безробіттю. Або за допомогою кваліфікованого цифрового підпису, Bank ID чи Mobile ID на порталі Дія.

  • Онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» презентувала освітній серіал «Сучасне резюме і пошук роботи онлайн» з 11 серій. Він надає практичні поради із працевлаштування та розповідає історії успіху.
  • В Україні з початку карантину безробітним виплатили допомогу на суму майже 2,3 млрд грн, повідомили у Державному центрі зайнятості. Це приблизно на 40% більше, ніж за аналогічний період торік.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі