Держреєстр прав на нерухомість. Як отримати виписку онлайн: роз'яснення

04.06.2021, 16:20
Держреєстр прав на нерухомість. Як отримати виписку онлайн: роз
Фото: pixabay.com

В режимі онлайн можна знайти той чи інший об'єкт нерухомості в реєстрі та отримати інформаційну виписку

Отримати інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно можна в режимі онлайн. Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства юстиції.

Послідовність дій

Знайти той чи інший об'єкт нерухомості в реєстрі та отримати виписку можна за посиланням https://bit.ly/3itWCNZ.

Критеріями пошуку об'єкта можуть бути:

- адреса;

- реєстраційний номер об'єкта нерухомості;

- кадастровий номер земельної ділянки;

- ідентифікаційні дані фізичної або юридичної особи.

Крім того, можна скористатись мобільним застосунком, який дозволяє у режимі реального часу отримувати актуальну інформацію з державного реєстру речових прав на нерухоме майно (https://drrp.app/). Відповідна інформація надається у PDF-форматі.

Вартість послуги

Вартість послуги отримання інформаційної довідки з реєстру – 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Зараз цей мінімум складає 2270 грн, тобто потрібно сплатити близько 30 грн).

Після сплати адміністративного збору можна завантажити сформовану інформаційну довідку.

За отримання такої довідки адвокатами, нотаріусами, шляхом безпосереднього доступу до реєстру, необхідно сплатити 0,04 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (0,04 х 2270 = 90,8 грн).

Що ще важливо

Якщо громадянин подав заяву про дії з нерухомістю до державного реєстратора і бажає перевірити результат, він може перейти за посиланням https://rrp.minjust.gov.ua/, ввести реєстраційний номер заяви, час та дату її реєстрації (зазначені у картці прийому заяви, що видається державним реєстратором) та отримати запитувану інформацію.

Така послуга надається безкоштовно.

Громадяни також можуть отримати доступ онлайн до Державного реєстру обтяжень майна за посиланням https://bit.ly/3g97eij.

Пошук у цьому реєстрі здійснюється за реєстраційним номером запису, реєстраційними даними предмета обтяження, відомостями про боржника.

Вартість послуги отримання інформаційної довідки з цього реєстру – 50 грн.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит у банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі