Фонд гарантування вкладів завершить продаж активів Дельта Банку

09.06.2020, 15:42
Фонд гарантування вкладів завершить продаж активів Дельта Банку  - Фото
Офіційний логотип Дельта Банку (джерело - deltabank.com.ua)

Фінальні аукціони за голландською моделлю планують на червень-серпень

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) анонсував заключну серію аукціонів з продажу майна неплатоспроможного Дельта Банку. Аукціони розпочнуться у середині червня та орієнтовно триватимуть до кінця серпня, повідомляє ФГВФО.

Всього на продаж піде понад 50 пулів активів на 64 млрд грн, зокрема кредити фізичних і юридичних осіб та нерухомість. Торги планують на електронному майданчику Prozorro у вигляді голландського аукціону, оскільки вказані активи Дельта Банку вже неодноразово спробували продати. 

На голландських аукціонах ціну лотів визначають потенційні покупці: початкова ціна на лот знижується доти, доки її не зупинить один з учасників аукціону. Зазвичай саме така модель аукціонів застосовується для продажу проблемних активів банків, що ліквідуються.

Строк ліквідації Дельта Банку завершується у жовтні цього року, тож його активи будуть продаватися масово, пулами та протягом короткого проміжку часу, зазначають у Фонді. І хоча старт продажів відбудеться не раніше наступного тижня, інвесторам запропонували долучатися до огляду активів вже зараз. У торгах зможуть взяти участь усі, крім позичальників та поручителів за кредитами.

 

 

 

 

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі