Допомогу по частковому безробіттю отримають понад 25 000 працівників

15.05.2020, 16:13
Допомогу по частковому безробіттю отримають понад 25 000 працівників - Фото
Фото: Geralt/pixabay.com

Майже 7000 роботодавців подали документи для оформлення допомоги

З 4 травня роботодавці подали 6873 пакетів документів для фінансової допомоги по частковому безробіттю. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Станом на 12 травня прийнято 1715 позитивних рішень, що дозволить забезпечити виплати для 25 777 працівників. Опрацювання документів проходить щоденно. Наразі на стадії розгляду знаходиться 3339 пакетів. Прийом нових заявок продовжується. 

“Лише за перший тиждень анонсування програми по частковому безробіттю до нас звернулися майже 7 000 роботодавців. З кожним днем ця цифра збільшується приблизно на тисячу нових заяв”, - прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. 

Програма направлена на те, щоб допомогти малому і середньому бізнесу покрити витрати на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час. І таким чином зберегти робочі місця. Загалом на цю програму спрямовано 4,7 млрд грн. В Мінекономіки обіцяють: якщо коштів забракне, додаватимуть через перерозподіл коштів.

Щоб подати документи та отримати допомогу по частковому безробіттю, роботодавцям необхідно звертатися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску. Нагадаємо, що Мінекономіки оприлюднило детальні інструкції, як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю та як оформити допомогу по безробіттю онлайн.  

  • Фінансова допомога Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у розмірі 6 млрд грн передбачена постановою КМУ від 27.04.2020 № 308. Кошти будуть спрямовані на допомогу по частковому безробіттю в сумі 4 723 млрд грн та  допомогу по безробіттю у розмірі 1 277 млрд грн.

  • Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні на 4 травня становить 456 800 осіб, що на 48% більше, ніж на цю ж дату минулого року (308 300).

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі