Вплив карантину. Як змінився топ-5 країн, куди бронюють авіаквитки українці

27.08.2020, 17:05
Вплив карантину. Як змінився топ-5 країн, куди бронюють авіаквитки українці - Фото
Фото: depositphotos.com

У період карантину українці стали частіше літати до Туреччини і рідше – до Грузії

У липні українці забронювали вдвічі менше авіаквитків, ніж за аналогічний місяць 2019 року, при цьому змінився топ-5 напрямків, куди квитки бронюють найчастіше. Про це повідомляє Opendatabot з посиланням на аналіз даних сервісу для пошуку авіаквитків Aviasales.ua.

Під час карантину продажі авіаквитків впали майже до нуля. Так, у квітні нинішнього року авіаквитки забронювали лише 1% українців у порівнянні з відповідним періодом 2019 року. У травні цей показник зріс до 2%.

Показники липня по бронюванню авіаквитків вже досягли 95% у порівнянні з березнем 2020 року, проте у порівнянні з липнем 2019 року це було лише 50% попиту.

Натисніть, щоб збільшити

Інфографіка: Opendatabot

Інфографіка: Opendatabot

Що стосується топ-п'ятірки країн, в які українці найчастіше бронюють авіаквитки, то у липні 2019 року вона була такою: Грузія, Росія, Туреччина, Італія, Іспанія.

У липні 2020 року топ-п'ятірка змінилася наступним чином: Туреччина, Польща, Грузія, Росія, Білорусь.

Дані: Aviasales.ua

Дані: Aviasales.ua

У Aviasales.ua відзначають, що сфера туризму переживає найгірші часи. Ситуацію з пандемією ускладнює економічна криза та зниження платоспроможності населення.

Однак останнім часом ситуація почала поліпшуватися, оскільки все більше країн відкривають свої кордони, а авіакомпанії запускають все більше рейсів.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі