НБУ: банки виділили 46,5 млн грн на боротьбу з коронавірусом

17.04.2020, 16:23
НБУ: банки виділили 46,5 млн грн на боротьбу з коронавірусом - Фото
Апарат ШВЛ

Українські банки дадуть змогу лікарням купити 41 апарат штучної вентиляції легень та інше обладнання

В Національному банку України зібрали інформацію про благодійні проекти банків, які загалом виділили 46,5 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Про це Нацбанк повідомив на своїй сторінці у Facebook.  

“Фінансові установи турбуються не лише про власних працівників та своїх клієнтів, а й про українців в цілому”, -  підкреслює у повідомленні регулятор.  

Зібрані кошти дозволять лікарням придбати 41 апарат штучної вентиляції легень та інше медичне обладнання. Зокрема, лікарні зможуть придбати кисневу станцію, цистерну для рідкого кисню, монітори пацієнта, інфузійні насоси, а також тест-системи для виявлення коронавірусу, захисні костюми для медиків, оплатити транспортні послуги для медичних закладів тощо.

Банки выделили 46,5 млн на борьбу с коронавирусом, ПриватБанк - 1 млн евро

Кошти надійшли від таких банків: ПриватБанк (1 млн євро), Райффайзен Банк Аваль (4,7 млн грн), Південний (3,4 млн грн), Альфа Банк Україна (2 млн грн), Креді Агріколь Банк (58 500 євро), МТБ Банк (1,8 млн грн), Мегабанк (1,7 млн грн), Восток (1,53 млн грн), ПУМБ, Грант (800 000 грн), Кристалбанк (150 000 грн). До благодійної акції також долучилася компанія Mastercard, повідомили в НБУ.

  • Банки не працюватимуть 18, 19 та 20 квітня відповідно до загального графіку вихідних днів в Україні.

  • Деякі банки звільнили клієнтів від щомісячних комісій за обслуговування карт і пом'якшили умови користування кредитками.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі