Банки призупинили роботу 2000 відділень та 5% банкоматів через карантин - НБУ

03.04.2020, 12:09
Банки призупинили роботу 2000 відділень та 5% банкоматів через карантин - НБУ - Фото
Олег Чурий (Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Нацбанк закликає українців перейти на виконання банківських операцій онлайн

Українські фінустанови через карантин, викликаний пандемією COVID-19, призупинили роботу 25% усіх відділень та 5% банкоматів. Про це на брифінгу 3 квітня повідомив заступник голови НБУ Олег Чурій.

«Це дозволяє банкам нормально обслуговувати як населення, так і бізнес. При цьому НБУ закликає клієнтів фінустанов максимально переключитися на виконання банківських операцій онлайн», - сказав Чурій.

Станом на 1 січня 2020 року в Україні налічувалося 8007 банківських відділень. Понад половина з них – відділення державних Ощадбанку та ПриватБанку.

У інтерв’ю LIGA.net голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл розповідав, що через карантин банк призупинив роботу відділень, які знаходяться у приміщеннях, що закрилися на час карантину, або у місцях, де різко скоротилася кількість потенційних відвідувачів.

"Йдеться про ТРЦ, адміністративні центри великих міст. Також ми призупинили роботу сусідніх відділень, якщо вони знаходяться недалеко одне від одного, та ввели гнучкий робочий графік", - сказав Крумханзл.

  • Мінфін опублікував список з 43 банків, через які здійснюватиметься виплата пенсій, грошової допомоги і зарплати працівникам бюджетних установ.
  • 2 квітня НБУ обміняв безготівкові долари на $241,5 млн готівкою для кас банків. Заявки подали 11 з 14 системно важливих фінустанов. НБУ підготував до обміну $280 млн, однак попит склав $241,5.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі