Банки скасовують комісії за обслуговування карток та знижують тарифи на перекази

10.04.2020, 11:35
Банки скасовують комісії за обслуговування карток та знижують тарифи на перекази - Фото
Фото: пресс-служба НБУ

Деякі банки звільнили клієнтів від щомісячних комісій за обслуговування карт, пом’якшили умови користування кредитками та зменшили вартість переказів

ПУМБ на період з 1 по 30 квітня звільнив клієнтів, які користуються картками Black Platinum та Premiere, від сплати щомісячної комісії незалежно від суми транзакцій. Якщо 1-2 квітня з карткових рахунків автоматично списали щомісячну комісію - банк мав повернути ці гроші 3 квітня.

Клієнти Райффайзен Банк Аваль у квітні та травні не платитимуть за обслуговування таких кредитних карт, як «100 днів», «Прозора», Fishback, Fishka, «Базова», Platinum та Elite. Оплата скасовується автоматично, для цього не треба звертатися до банку. Також банк з 7 квітня до кінця травня скасував щомісячний платіж 5% від суми заборгованості за кредитною карткою.

З 8 квітня протягом дії карантину та ще 30 днів, тобто принаймні до 24 травня, власники кредиток Ощадбанку мають право не платити 5% від суми використаних кредитних коштів. Скасування цього платежу працює автоматично. Обов’язковою залишається сплата процентів за кредитом.

Тарифи на міжнародні перекази з початку квітня знизив ПриватБанк разом із платіжною системою Visa. Удвічі, до 1,5%, зменшили тариф на миттєвий переказ з картки закордонного банку на картку ПриватБанку. З карток ПриватБанку, як і раніше, можна зробити переказ на картки закордонних банків, сплативши 1% від суми переказу (мінімум $1).

Credit Agricole з 20 березня зменшив суму обов’язкового платежу: для кредитних карток з 5% до 1%, а для карток з кредитним лімітом в рамках преміальних продуктів - з 10% (або 5%) до 3%.

Кредобанк на період карантину та обмежень через коронавірус продовжив пільговий період користування кредитними коштами для усіх кредитних карток - з 55 днів до 92 днів та з 62 днів до 92 днів.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі