Банкам презентували онлайн-платформу для споживачів фінпослуг ЛІГА.Monеy

30.04.2020, 16:41
Банкам презентували онлайн-платформу для споживачів фінпослуг ЛІГА.Monеy - Фото
usaid financial sector transformation

Банківська спільнота ознайомилась з функціями та можливостями нової інформаційної платформи

30 квітня Незалежна асоціація банків України, «Лігамедіа» та Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» провели для банківської спільноти відеоконференцію-презентацію інформаційної платформи для споживачів фінансових послуг ЛІГА.Monеy.

“НАБУ підтримує цей проект, оскільки банки зацікавлені у фінансово освічених клієнтах, які, звертаючись до банку за послугою, чітко розуміють деталі правовідносин. Прозоре кредитування – це той напрямок, за який НАБУ бореться вже багато років, тому ми розглядаємо ЛІГА.Money як додатковий інструмент, яким зможе скористатися кожен позичальник для порівняння кредитних пропозицій банків, розрахунку реальної відсоткової ставки тощо”, - зауважила Олена Коробкова, виконавчий директор НАБУ.

Керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд подякував банкам-партнерам за поради під час створення платформи ЛІГА.Money та їхній внесок у розроблення методології порівняння кредитів. «Мета ЛІГА.Мoney – сприяти просуванню споживчого кредитування в Україні, що дозволить збільшити конкуренцію в банківському секторі та трансформувати культуру позичання. Відповідальне кредитування – як з боку банків, так із боку споживачів - може допомогти банківському ринку зростати», - наголосив Роберт Бонд. 

12 банків України вже підтвердили свою зацікавленість у ЛІГА.Money. Представники банківської спільноти змогли ознайомитись зі структурою платформи, оглянути прототип сайту, побачити, як функціонує інструмент порівняння та які функції має кабінет банку. 

На ЛІГА.Monеy порівнюються кредити за реальною річною процентною ставкою, яка враховує всі витрати відповідно до вимог законодавства і НБУ. Це дозволить споживачам зробити розумний вибір кредиту, а банкам покращити свої кредитні портфелі. Платформа також сприяє підвищенню рівня фінансової грамотності українців завдяки її просвітницькому контенту з особистих фінансів.

А для банків – це хороший спосіб знайти свого клієнта та отримувати інформацію про пропозиції конкурентів, додатково рекламувати власні продукти.

Платформа сприятиме розвитку банківського ринку, посилює конкуренцію між банками та покращує сервіс для клієнтів. До партнерства на платформі ЛІГА.Monеy запрошується кожен банк, відкритий до споживача.

  • В кінці жовтня ІА ЛігаБізнесІнформ взяло на себе обов'язок розробити IT-рішення для активного просування послуги порівняння в Інтернеті і забезпечення функціонування ЛІГА.Money на щоденній основі.

  • США нададуть Україні додаткову допомогу розміром $9,1 млн для протидії пандемії COVID19. Кошти виділять через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

  • Незалежна асоціація банків України (НАБУ) отримала грант від Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» розміром 41 тис. доларів США на проведення масштабного незалежного дослідження ринків кредитування населення та малого і середнього бізнесу.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі