НБУ пояснив, як захиститися від нав’язування послуг банків

28.05.2020, 12:45
НБУ пояснив, як захиститися від нав’язування послуг банків - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Споживач має право відмовитися від додаткової кредитки чи страховки

Споживач може відмовитися від кредитної картки, якщо банк видає її разом із зарплатною. Банк не має права наполягати, бо це вже нав’язування, яке заборонене законом. Такі пояснення дали у Нацбанку.

Якщо банк стверджує, що не може видати зарплатну чи пенсійну картку без кредитної, – він уводить вас в оману та нав’язує послугу. Українське законодавство забороняє такі дії (стаття 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»)”, - підкреслює регулятор.

Отримання кредитки без необхідності може мати неприємні наслідки, попереджає НБУ. Наприклад, банк може стягувати з кредитних коштів плату за обслуговування кредитки. У такому разі у клієнта з’являється борг. У кращому випадку споживач дізнається про заборгованість наступного місяця, у гіршому - коли сума стане значною.

Мобільний додаток банку може відображати баланс на рахунку разом із кредитним лімітом. Клієнт, користуючись кредитною карткою, не завжди розуміє, де його власні кошти, а де кредитні, за які потрібно сплачувати відсотки.

Нацбанк попереджає про такі випадки нав’язування послуг банком:

- банк включає обов’язкову страховку певної страхової компанії до пакета послуг під час отримання кредиту, навіть якщо клієнт бажає застрахуватися в іншій компанії;

- банк продає страховку від нещасних випадків під час обміну валюти;

- банк самовільно підключив послугу sms-інформування та стягує за це комісію.

Споживач може захистити свої права, написавши скаргу на ім’я керівника фінустанови. Якщо банк відмовляється йти назустріч і нехтує скаргою, слід звертатися до НБУ. Скарги опрацьовує управління захисту прав споживачів фінансових послуг. Якщо є ознаки порушень, представники НБУ звертаються до банку, щоб виправити ситуацію.

  • Українці протягом січня-березня у півтора рази частіше зверталися до НБУ зі скаргами на фінпослуги, ніж у попередньому кварталі.
  • Нацбанк відтермінував з 2 червня до 1 вересня обов'язок банків розкривати в рекламі інформацію про споживчі кредити та депозити.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі