Ажіотаж перевищив прогнози. Інтернет-магазин НБУ не витримав напливу покупців монет

11.01.2021, 17:22
Ажіотаж перевищив прогнози. Інтернет-магазин НБУ не витримав напливу покупців монет - Фото
Фото: depositphotos.com

У перший же день роботи інтернет-магазин НБУ не витримав напливу клієнтів

Інтернет-магазин Національного банку з продажу нумізматичної продукції, який розпочав роботу з 4 січня, не витримав напливу покупців пам'ятних монет. Про це йдеться у повідомленні НБУ.

"Ажіотаж у перший день роботи сайту перевищив наші прогнози у декілька разів. Ми взяли до уваги ваші зауваження й оперативно доопрацьовуємо інтернет-магазин. Наразі на ньому не можна зробити замовлення. Незабаром він працюватиме. Обов’язково повідомимо про це", – зазначає регулятор.

Скільки замовлень оформили українці

За даними НБУ, 4 січня українці оформили онлайн майже тисячу замовлень на придбання понад 15 000 монет.

Зроблені 4 січня замовлення опрацьовані, вже розпочалася доставка.

Монети, які власники забажали забрати самостійно, доставлені у пункт самовивезення, що знаходиться за адресою: Київ, Контрактова площа, 2-а.

Доставка замовлень також здійснюється Укрпоштою чи "Новою поштою" (на вибір покупця).

Статус замовлення покупець може перевірити в особистому кабінеті на сайті інтернет-магазину НБУ.

Питання щодо роботи інтернет-магазину НБУ можна надіслати на адресу [email protected]

Що саме продає НБУ в інтернет-магазині

НБУ продає в інтернет-магазині за посиланням https://coins.bank.gov.ua пам’ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору.

Пам‘ятні монети мають художню цінність. Їх карбують із дорогоцінних та недорогоцінних металів обмеженими тиражами. Тому ціна вища за їхню номінальну вартість.

НБУ також випускає різні нумізматичні сувеніри: медалі, імітацію банкнот у сріблі, набори обігових та розмінних монет, пам‘ятні банкноти, нерозрізані аркуші банкнот.

До запровадження можливості купити пам‘ятні монети онлайн їх можна було придбати безпосередньо в НБУ та через банки-дистриб’ютори (Ощадбанк, Укргазбанк, ТАСкомбанк, Радабанк). Така можливість зберігається і надалі.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

  • У жовтні у Нацбанку повідомили, що золотисті монети номіналом 1 грн старого зразка залишатимуться дійсним платіжним засобом та перебуватимуть в обігу одночасно зі сріблястими монетами такого ж номіналу.

  • У січні НБУ почав продавати українцям пам'ятні монети онлайн.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі