Як знайти найкращий кредит на особисті цілі

08.04.2020, 10:53
Як знайти найкращий кредит на особисті цілі - Фото
Гроші на будь-які потреби: depositphotos

Якщо ви плануєте витратити велику суму і потім повертати її протягом півроку чи довше – обирайте кредит на особисті цілі.

Кредит на особисті цілі – це споживчий кредит, коли ви (саме ви, а не продавець товару) одразу отримуєте потрібну суму (до 500 000 грн),яку потрібно повернути протягом певного часу (до п’яти років). Якщо ви хочете взяти його вперше, радимо прочитати базову інформацію про кредити на особисті цілі.

  • Що таке найкращий кредит на особисті цілі
  • Скільки ви можете взяти в кредит на особисті цілі
  • Кредит на особисті цілі чи кредитна картка
  • Особливості споживчих кредитів

Що таке найкращий кредит на особисті цілі

Найкращий кредит на особисті цілі означає:

  • найнижчу реальну річну ставку,
  • прийнятні умови договору,
  • вашу відповідність вимогам банку стосовно потрібного вам кредиту.

У нашому інструменті порівняння реальні процентні ставки за кредитами на особисті цілі коливаються від 44,85% до 177,58% річних (для типового споживача).

Скільки ви можете взяти в кредит на особисті цілі

Приміром, вам потрібен кредит, щоб завершити ремонт, і у вас є кошторис витрат. Підрахуйте максимально можливий для вас щомісячний платіж, щоб він не перевищував половину ваших доходів. Прогнозуючи ситуацію, розгляньте оптимістичні і песимістичні сценарії ваших доходів та витрат.

Коли визначите суму максимального щомісячного платежу, поекспериментуйте з нашим калькулятором кредиту на особисті цілі та пошукайте, який кредит є прийнятним для вас. Може виявитись, що ваші заощадження та максимальна сума кредиту все одно менші, ніж кошторис витрат. У такому випадку краще не переоцінювати свої можливості та відкласти на потім заплановані витрати або зменшити їх суму.

Українські банки пропонують кредити на особисті цілі на строк до п’яти років. За умови підтвердження доходів сума кредиту може сягати 500 000 грн. Якщо ви не можете надати довідку про доходи, банки зазвичай запропонують не більше 30 000 грн. Більшу суму можуть надати клієнту того ж банку за умови регулярних надходжень на його поточний рахунок.

cпоживчий кредит

Кредит на особисті цілі чи кредитна картка

Кредит на особисті цілі – одноразова позика. Взята у кредит загальна сума не відновлюється після сплати частини боргу, як це відбувається з кредитним лімітом на картці.

Зазвичай за кредитами на особисті цілі банки пропонують більш високі реальні процентні ставки, які  можуть досягати 177%. Тоді як за кредитками – максимум 130%.

Якщо плануєте витратити велику суму і потім повертати її протягом півроку чи довше – краще обирайте кредит на особисті цілі. Якщо ви плануєте повернути гроші протягом кількох місяців та маєте можливість робити великі платежі – вигідніше використовувати кредитну картку. Головне, щоб банк погодився збільшити кредитний ліміт до потрібної вам суми.

Особливості кредиту на особисті цілі

Такий кредит не зобов’язує повідомляти банк про те, на що ви плануєте витрачати гроші. Але в деяких випадках банки готові знизити процентну ставку, якщо ви розкажете про свої плани і підтвердите мету отримання кредиту документально (наприклад, дасте договір на оплату навчання).

Для тих, хто не хоче йти до відділення банку, деякі банки пропонують оформити кредит на особисті цілі онлайн. Банк приймає рішення від  кількох годин до кількох днів, і перераховує гроші на вашу карту.

Навіть якщо дуже квапитесь, прочитайте паспорт споживчого кредиту. Знайдіть реальну річну процентну ставку, строк кредиту, розмір щомісячних платежів. У документі також мають бути описані санкції на випадок прострочення виплат.

 

Рекомендуємо почитати:

Коментарі