Політика отримання доходів

1. Обслуговування споживачів як пріоритет

Платформа ЛІГА.Money орієнтована в першу чергу на задоволення інтересів і потреб споживачів. Послуги, які надаються на ЛІГА.Money, є безкоштовними для споживачів. З фінансових установ [банків] стягується плата за доступ до калькулятора (інструмента порівняння) як описано нижче. Проте, фінансові установи не мають права голосу у редакційній політиці, а також їм не дозволено фінансувати та розміщувати рекламу на сайті ЛІГА.Money. ЛІГА.Money не має спонсорських домовленостей з банками, які впливають на те, як відображаються результати пошуку в інструменті порівняння.

Презентація пропозицій кредитних продуктів на платформі ЛІГА.Money є чесною та достовірною, на яку не впливають міркування щодо отримання доходу. Якісні рейтинги банків складаються за результатами відвідувань банків методом «таємного покупця», під час яких оцінюються процедури розкриття інформації, дотримання вимог законодавства та практики щодо споживачів. Політику ЛІГА.Money щодо рейтингів дивіться тут.

2. Абонентська плата за отримання банками лідогенеруючих посилань та звітів

Для належного та ефективного функціонування платформи ЛІГА.Money Адміністратор (ТОВ «ІА «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ») отримує від банків-учасників, з якими були укладені відповідні двосторонні договори про співробітництво, абонентську плату.

Абонентська плата може бути 2 видів:

  • обов`язкова щомісячна плата за можливість користування веб-інструментом порівняння на платформі ЛІГА.Money. Це номінальна плата банків за завантаження своїх даних в інструмент порівняння та надання пропозицій споживачам. Обов'язкова плата є також попередньою оплатою лідогенеруючих посилань, отриманих банком. Якщо вартість фактично отриманих банком лідогенеруючих посилань перевищує суму цієї плати, то банк доплачує Адміністратору різницю між вартістю фактично отриманих банком лідогенеруючих посилань та вже внесеною на користь Адміністратора абонентською платою.
  • необов’язкова щомісячна плата, яку банки сплачують на користь Адміністратора за отримання пакету аналітичних звітів. Надання цієї послуги здійснюється за бажанням кожного окремого банку та не є обов’язковою умовою співробітництва Адміністратора та банків.     

3.Лідогенеруючі посилання

Лідогенеруючим посиланням вважається заявка на отримання кредитного продукту (продуктів) банку, яка була сформована споживачем за допомогою веб-інструменту порівняння кредитів. Банк отримує лідогенеруючі посилання тільки тоді, коли споживач обирає саме цей банк та надає згоду на передачу власних персональних даних такому банку.

Лідогенеруючі посилання можуть бути розширеними та базовими. Детальна характеристика вказаних видів лідогенеруючих посилань, а також їхня вартість та порядок оплати визначається умовами двосторонніх договорів про співробітництво, що укладаються між банками та Адміністратором.

Фіксація кількості отриманих банком лідогенеруючих посилань здійснюється в особистому кабінеті банку на платформі ЛІГА.Money. Банки розраховуються з Адміністратором за лідогенеруючі посилання на щомісячній основі.

4. Рекламний та спонсорський контент

Платформа ЛІГА.Money не отримуватиме від фінансових установ жодного доходу за розміщення рекламних та спонсорських матеріалів. Якщо ця політика зміниться, користувачі будуть негайно поінформовані, а рекламні/спонсорські матеріали в обов`язковому порядку помітно маркуватимуться тегом «Реклама». Зміст рекламного та спонсорського контенту має відповідати вимогам чинного законодавства – в тому числі Законам України «Про рекламу», «Про інформацію» тощо.