Рекламна політика

1. Юридичні підстави розміщення реклами

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ» є інформаційним агентством (що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію інформаційного агентства як суб`єкта інформаційної діяльності серія КВ № 169-32р від 12.10.2007р.) та Адміністратором платформи ЛІГА.Money, відтак має право розміщувати на своїх веб-ресурсах рекламні матеріали (статті, банери тощо).

На платформі Ліга.Money ми не будемо розміщувати рекламні матеріали або платний контент на замовлення банків чи інших фінансових установ. Цю політику може бути переглянуто за рішенням Координаційного комітету. Якщо у майбутньому і буде дозволено розміщувати рекламу фінансових установ, вона буде чітко і помітно позначена як реклама або платний контент. Підхід до позначення реклами передбачатиме, що цей контент помітно ідентифікується як такий, що відрізняється від звичайних новинних статей або порад з особистих фінансів на сайті ЛІГА.Money. Якщо до цієї політики вносяться зміни і рекламу буде дозволено, то відповідні зміни буде внесено і до інших політик сайту.

Розміщення рекламних матеріалів жодним чином не впливає ані на порядок відображення банківських пропозицій кредитних продуктів на основі реальної вартості кредиту, ані на якісні рейтинги на основі опитувань, відгуків клієнтів або розгляду скарг.  Намір полягає в тому, щоб Ліга.Money залишався незалежним і достовірним сайтом порівняння з точною, достовірною інформацією та об’єктивним порівнянням банківських кредитних продуктів.

При розміщенні реклами на платформі Адміністратор керується нормами законодавства України (ЗУ «Про рекламу», «Про інформацію», «Про інформаційні агентства» тощо), а також положеннями внутрішньої редакційної політики ТОВ «ІА «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ» (оскільки платформа ЛІГА.Money є частиною порталу LIGA.net, на неї розповсюджується внутрішня редакційна політика Адміністратора).

2. Політика цитування

Цитування, копіювання або відтворення/використання (далі – використання) іншим чином інформації (матеріалів), розміщеної на платформі ЛІГА.Money дозволяється виключно з дотриманням норм ЗУ «Про авторське право і суміжні права» та Правил використання матеріалів ТОВ «ІА «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ» (порталу ЛІГА.net), розміщених за посиланням: http://www.lbi.ua/about/reprint/

Адміністратор надає письмову згоду на використання матеріалів на свій власний розсуд на підставі відповідного звернення, направленого в електронній формі за адресою: [email protected] з темою листа «Запит на використання матеріалів». Адміністратор залишає за собою право у процесі розгляду звернення вимагати від заявника будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про надання письмової згоди. Письмова згода може поширюватися як на окремий матеріал, так і на всі/деякі поточні або майбутні матеріали платформи ЛІГА.Money – з визначенням строку або безстроково.

Адміністратор та банки не гарантують точності будь-якої інформації і не несуть відповідальності за будь-які втрати, збитки або витрати, понесені третьою особою в результаті використання даних, розміщених на платформі ЛІГА.Money. 

3. Використання логотипу

Будь-яке використання логотипу ЛІГА.Money (копіювання, відтворення тощо, в тому числі у видозміненому вигляді) без дозволу забороняється.

4. Контактні дані для подання запитів

Для отримання додаткової інформації щодо умов рекламної політики, надання дозволів та роз`яснень, або надсилання запитів/звернень просимо звертатись на електронну пошту: [email protected].